2006 yılında deneyimleri güçlü, teknik bilgisi yüksek, işinde profesyonel bir ekip ile kurulan firmamız; sektöre, ürüne ve kaliteye farklı bir açıdan bakıyor. Evveliyatında sektörde yarım asır bitirmiş taban üretimi yapan bir baba, granülde işini uzmanlıkla yapan bir usta, bunlardan ilham alan çocuklar ve şirketin vizyonuna ve misyonuna ayna tutacak 3. kuşak… Her geçen gün gücüne güç katarak, kalitesini dünya standartlarına uygun bir çizgide tutmayı başarmış firmamız üretimiyle; müşterilerinin rakiplerine fark yaratma avantajı sağlıyor. 

Gerek yurt içinde gerekse yurtdışında kabul görmüş müşteri ağı ile beklenti ve ihtiyaçlara “sıfır şikayet” ve “uzun soluklu iş birliği” amacıyla yaklaşan firma sürdürülebilir iş potansiyelinde lider üretim kanalı olma yolundaki hedeflerine hızla ilerlemektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar sunduğumuz hizmetlerin başında müşterilerimizin memnuniyetini maksimize etmek bizim için her zaman ön planda kalmıştır. Pazarda ve üründe öncü olmak için; rakipsiz ve yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak ihtiyaçlarınızın en çok tercih edilen çözüm ortağı olarak kalmaya kararlıyız…

 

 

 

 

 

 

Firma, bugün sahip olduğu bilgi birikimini ve teknolojik altyapısını, kalite güvencesi ile birleştirerek dünya çapında kazanmış olduğu itibarını, engin deneyimleriyle yarınlara taşımaktadır. Bugün günlük kapasitesi 40 ton olan üretimimiz, iç ve dış pazardaki genişleyen talep ağına oranla büyümeye devam edecektir…

Merkezimiz her alanda kendisini geliştirerek, yenilikçi olmayı kendisine ilke edinmiş, alanında daha başarılı tedavi ve hizmetler sunabilmek için teknolojinin sunduğu her türlü imkandan faydalanmıştır.

Amacımız, siz değerli hastalarımıza yenilikçi, kaliteli ve güvenilir bir sağlık hizmeti sunmak ve bize misafir olduğunuz sürede sizlere huzurlu bir ortam sağlayabilmektir.