HAKKIMIZDA

Termofleks, 20 yılı aşkın süredir uzun soluklu iş deneyimi mevcut ve profesyonel çalışma kültürünü benimsemiş, meslek bilgisi yüksek, ekip çalışmasına odaklı güçlü bir kadro ile Ocak 2006 tarihinde kurulmuş bir firmadır. Firma ortakları taban ve ayakkabı sektöründeki profesyonel çizgilerini, zincirin kilit halkasını oluşturan hammadde üretimine de taşımayı düşünerek Termofleks Granül şirketini kurmuşlardır.

Bilindiği üzere teknoloji tüm dünyada baş döndürücü bir hızla değişip gelişmektedir. Kalite bir firmanın geleceğinin vazgeçilmez sermayesidir. Size ve gerçek ihtiyaçlarınıza sizinle aynı gözden bakabilmek için özel bir çaba sarf eden firmamız vizyonu ve misyonu ile sektöründe sürekli bir lokomotif görevi üstlenmiştir. Firma, bugün sahip olduğu bilgi birikimini ve teknolojik altyapısını, kalite güvencesi ile birleştirerek dünya çapında kazanmış olduğu itibarını, engin deneyimleriyle yarınlara taşımaktadır. Bugün günlük kapasitesi 18 ton olan üretimimiz, iç ve dış pazardaki genişleyen talep ağına oranla büyümeye devam etmektedir.

Sağlık yönünden herhangi bir zararı olmayan termo, ayrıca geri dönüşümü mümkün olan bir hammadde olduğu için taban imalatında kullanılan farklı hammaddelerden daha ekonomik ve bir o kadarda kaliteli olması sebebiyle talepde ön plana çıkmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar verdiğimiz hizmetteki hedeflerimizin başında siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini maksimize etmek bizim için birinci sırada yer almıştır. Pazarda ve üründe öncü olmak için, insan merkezli yönetim anlayışı çerçevesinde, rakipsiz ve yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak ihtiyaçlarınızın en çok tercih edilen çözümcüsü olarak kalmaya kararlıyız.